..

Benefitní program

..

Díky partnerům našeho klubu znamená členství v HBC Liberec kromě všestranného sportovního rozvoje se zaměřením na hokejbal také spoustu dalších výhod. Rozlučky se sezonou, programy pro rodiny našich členů a další společné akce zaštiťuje skupina významných partnerů klubu, kteří nabízejí další příjemné zážitky pro celou Liščí rodinu.

Centrum Babylon Liberec

Rozlučka se sezonou ve FunParku? Jasná volba pro naše prťata z minipřípravky a přípravky! Zábavné skotačení mezi překážkami, závody na odrážedlech, plavání v balonkovém bazénu nebo nekonečný seznam skluzavek a prolézaček dělaly radost každé malé Lištičce, která se díky partnerství s Centrem Babylon Liberec mohla na konci sezony rozdovádět v prostorách tohoto libereckého zábavního centra. Centrum Babylon podporuje HBC Liberec nejen pro rozlučku se sezonou, ale také vouchery pro jednotlivé členy klubu, cenami do turnajů i pro naše soupeře a dalšími benefity.

Mercuria Laser Game

Deathmatch, týmová střílečka nebo třeba souboj o vlajku. Mladší žáci si konec sezony užili mezi laserovými paprsky zbraní z Mercuria Laser Game. Zábavné odpoledne zajistilo partnerství, které kromě společné rozlučky slibuje také vouchery pro jednotlivé členy našeho klubu, ceny do turnajů pořádaných HBC Liberec a další benefity.

Zoo Liberec

Výlet do liberecké zoologické zahrady jako ideální program na slunný den? I to Vám zajistí členství v našem klubu. Spolupráce se ZOO Liberec přináší libereckému hokejbalu volné vstupy mezi klenoty místní ZOO, k bílým tygrům, takinům nebo třeba lachtanům se pravidelně dostávají zadarmo také děti na našem příměstském táboře. Lišky a ZOO Liberec prostě patří k sobě!

DinoPark Liberec

Pokud by se liška vyskytla, oproti všem vědeckým výzkumům a teoriím, v druhohorách, nejspíš by mezi obrovskými predátory moc dlouho nevydržela. To ale neplatí v libereckém DinoParku, kde jsou díky partnerství s touto zábavní institucí všechny hokejbalové Lišky vítány. Vouchery a ceny do turnajů jsou další příjemnou součástí členství v našem klubu, za kterou, stejně jako výše zmíněným partnerům, velmi děkujeme.